List of Country Names in MTL: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
(class="wikitable") |
(Irnnii) |
||
Line 53: | Line 53: | ||
|- | |- | ||
| [[IQhtvoax]]||Jordan | | [[IQhtvoax]]||Jordan | ||
|- | |||
| [[Irnnii]]||Indonesia | |||
|- | |- | ||
| [[Irnto]]||India | | [[Irnto]]||India |